INFINITY - Fargotex

Tkanina z kolekcji Magic Home

Tkaniny z kolekcji Magic Home potwierdzają rozwój technologiczny produkcji materiałów obiciowych. Dzięki użytym apreturom Easy Clean czy też Easy Life wszystkie produkty z tej grupy charakteryzują się łatwością czyszczenia. 
Dzięki temu plama nie jest już powodem do stresu, a meble na dłużej pozostaną jak nowe. Plamy znikają bez śladu... Jak to jest możliwe? Tkaniny z kolekcji Magic Home nie poddają się plamom, zachowując nieskazitelną czystość przez długi czas by cieszyć się komfortem. Z Magic Home można czuć się swobodnie. Wino z przyjaciółmi, relaks przy filiżance aromatycznej kawy, beztroska zabawa z dzieckiem, a nawet krem czekoladowy – można zapomnieć o obawach i cieszyć się chwilą. A jeśli zdarzy się plama – łatwo można ją usunąć za pomocą odrobiny wody, ściereczki czy nawet szkolnej gumki do ścierania. Plama zniknie jak zaczarowana, a materiał natychmiast odzyska swój wspaniały wygląd. Tak jakby nigdy nic się nie zdarzyło...

Infinity 01

Infinity 02

Infinity 03

Infinity 04

Infinity 05

Infinity 06

Infinity 07

 Infinity 08

 Infinity 10

 Infinity 11

 Infinity 12

 Infinity 13

 Infinity 14

 Infinity 15

 Infinity 16

 Infinity 17

 Infinity 18

Infinity 19

 Infinity 20

 Infinity 21

 Infinity 22

 Infinity 23

 Infinity 24

 Infinity 25

Rodzaj tkaniny: flok

Inne: tkanina łatwoczyszcząca

Gramatura: 320 g/m² ± 10 g/m²


* Prezentowane zdjęcia tkanin mają charakter poglądowy. Zapraszamy do naszego sklepu w Piasecznie w celu zapoznania się z rzeczywistymi próbkami. W przypadku domówienia mebla tapicerowanego tkaniną w takim samym kolorze jak zakupione wcześniej meble, może wystąpić różnica w odcieniach wybranej tkaniny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl