Info w nagłówku
Katalog
Producent
Cena
  • od
    do
Kontakt

Świat Sypialni

Ulica: Puławska 48

05-500 Piaseczno

Telefon: 502-685-450

E-mail: asia@swiat-sypialni.pl

Gruppo Industriale Buoninfante Sp. z o. o. jest rodzinną firmą produkującą materace już od ponad 40 lat.
W wysoko zautomatyzowanej fabryce zlokalizowanej w Salerno we Włoszech jest w stanie produkować nawet 800 tys. materaców rocznie. Projektujemy i wytwarzamy nasze produkty z najlepszych surowców i materiałów produkowanych wyłącznie we Włoszech. Nasza firma jest obecna na głównych światowych rynkach, w tym również amerykańskim. Wyroby Buoninfante są powszechnie rozpoznawalne i spełniają wszystkie oczekiwania klientów na całym świecie.

Za najważniejszy cel stawiamy sobie wytworzenie takiego produktu, który

będzie chronił zdrowie oraz zapewniał dobry sen naszym Klientom.

Wszystkie materace Buoninfante wyróżniają się wysoką jakością surowców, dokładną kontrolą procesu produkcji, doskonałymi projektami oraz długim terminem gwarancji.

W naszej działalności przykładamy dużą wagę do ochrony środowiska, zgodnie z firmową polityką ochrony środowiska (EPP – Environmental Protection Program). Podczas całego procesu produkcyjnego zwracamy uwagę na ochronę środowiska, aby zminimalizować jego negatywny wpływ na otoczenie. Co więcej, nasze materace pakujemy próżniowo, tak aby zajmowały nawet do pięciu razy mniej miejsca podczas transportu i w ten sposób zmniejszamy zanieczyszczenia wynikające z transportu.

Cała linia produkcji materaców Buoninfante zaprojektowana jest w taki sposób, aby spełniać najwyższe międzynarodowe standardy bezpieczeństwa, zarówno dla naszych Klientów, jak i dla obsługujących ją pracowników naszej firmy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl