Materace zdrowotne NUCOL SYSTEM Gomarco 0
Materace zdrowotne NUCOL SYSTEM Gomarco

                                    

 

System Nucol® łagodzi siłę nacisku ciała na materac, co zapewnia lepsze krążenie krwi. Przekłada się to na wiele korzyści zdrowotnych, zapobiegając między innymi drętwieniu kończyn, skurczom oraz bólowi pleców i karku. Tego typu problemy podczas snu, w połączeniu z codziennym stresem, mogą powodować bezsenność. System Nucol® przeciwdziała temu, gwarantując zdrowy, głęboki sen.

 

 

Materace zdrowotne
W naszej ofercie przygotowaliśmy wyjątkową propozycję, która z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Oferujemy bowiem najwyższej klasy materace zdrowotne z funkcją masażu. Jesteśmy przekonani, że doskonale sprawdzą się w każdej sypialni, ponieważ stanowią gwarancję najwyższego komfortu zarówno podczas snu, jak i wypoczynku. Sprawdź, na czym polega wyjątkowość polecanego przez nas materaca zdrowotnego!

 

Materac z funkcją masażu NUCOL® System
Dostępny w naszej ofercie materac zdrowotny z funkcją masażu wyposażony został na swojej wierzchniej stronie w elementy z pianki, które rozmieszczone są w taki sposób, aby możliwie najlepiej dopasowywać się do ciała. Co więcej, materac bez problemu przepuszcza powietrze. Materace zdrowotne NUCOL® System nie gromadzą ciepła, zachowują świeżość, są miękkie, wytrzymałe i wygodne.

 

 


 Materac NUCOL ADAPT SAC


 

                                    

 

 


 Materac NUCOL RESPIRE 


 

 

                                      

 

 

 

 

Poprawa snu i właściwości prozdrowotne

System Nucol® został przetestowany przez zespół Dr. Estivill - światowej klasy specjalisty w dziedzinie neurofizjologii klinicznej i medycyny snu, z prestiżowej Dream Clinic w Barcelonie. Przeprowadzone badania potwierdziły wymierne korzyści, jakie system Nucol® przynosi zdrowiu, zarówno związane z dolegliwościami fizycznymi, jak i w dziedzinie prawidłowego snu.

 

WBUDOWANY SYSTEM MASAŻU
System masażu, który stosujemy w naszych materacach, pomaga poprawić funkcje krążenia. Łagodzi bóle mięśni i kręgosłupa. Pomaga odprężyć się po zgiełku dnia codziennego. Docelowo wspiera regenerację organizmu i utrzymanie zdrowia. System masażu jest umieszczony wewnątrz materaca, pod systemem Nucol®. Dzięki temu wibracje są łagodne i niezwykle komfortowe. System jest sterowany w prosty sposób za pomocą pilota i może być konfigurowany na różne sposoby. Płyty masujące są umieszczone w 6 liniach (12 punktów) rozłożonych strategicznie, dzięki czemu można wybrać strefy wibracji.

 

POPRAWA JAKOŚCI SNU I WŁAŚCIWOŚCI PROZDROWOTNE
System Nucol® łagodzi siłę nacisku ciała na materac, co zapewnia lepsze krążenie krwi. Przekłada się to na wiele korzyści zdrowotnych, zapobiegając między innymi drętwieniu kończyn, skurczom oraz bólowi pleców i karku. Tego typu problemy podczas snu, w połączeniu z codziennym stresem, mogą powodować bezsenność. System Nucol® przeciwdziała temu, gwarantując zdrowy, głęboki sen

NAJLEPSZE NA RYNKU PIANY Z PAMIĘCIĄ KSZTAŁTU
stosowane w różnych strefach dla lepszego komfortu.
Nucol® System jest tworzony z wykorzystaniem najwyższej jakości pian pamięci kształtu. Oferują one różne stopnie podparcia oraz dopasowują się do kształtu ciała. Ponadto specjalne kanały systemu Nucol® poprawiają przepływ powietrza i odprowadzają nadmiar wilgoci. W ten sposób materac jest chłodniejszy i lepiej oddycha, co z kolei zapobiega przegrzaniu. Krótko mówiąc, Nucol® to innowacyjny, unikalny system, zapewniający idealne wsparcie nawet dla osób mających problemy ze snem

 

Komentarze do wpisu (0)

Kontakt

Świat Sypialni

Ulica: Puławska 48

05-500 Piaseczno

Telefon: 502-685-450

E-mail: asia@swiat-sypialni.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl