INFINITY - Fargotex

Tkanina z kolekcji Magic Home

Tkaniny z kolekcji Magic Home potwierdzają rozwój technologiczny produkcji materiałów obiciowych. Dzięki użytym apreturom Easy Clean czy też Easy Life wszystkie produkty z tej grupy charakteryzują się łatwością czyszczenia. 
Dzięki temu plama nie jest już powodem do stresu, a meble na dłużej pozostaną jak nowe. Plamy znikają bez śladu... Jak to jest możliwe? Tkaniny z kolekcji Magic Home nie poddają się plamom, zachowując nieskazitelną czystość przez długi czas by cieszyć się komfortem. Z Magic Home można czuć się swobodnie. Wino z przyjaciółmi, relaks przy filiżance aromatycznej kawy, beztroska zabawa z dzieckiem, a nawet krem czekoladowy – można zapomnieć o obawach i cieszyć się chwilą. A jeśli zdarzy się plama – łatwo można ją usunąć za pomocą odrobiny wody, ściereczki czy nawet szkolnej gumki do ścierania. Plama zniknie jak zaczarowana, a materiał natychmiast odzyska swój wspaniały wygląd. Tak jakby nigdy nic się nie zdarzyło...

Infinity 01 CREME

Infinity 02 BEIGE

Infinity 03 SAND

Infinity 04 COCONUT

Infinity 05 WHEAT

Infinity 06 LATTE 

Infinity 07 CARMEL

 Infinity 08TRUFFLE

 Infinity 09 DARK CHOCCOLATTE

 Infinity 10 EKSPRESSO

 Infinity 11 MAROON

 Infinity 12 CHILIPEPPER

 Infinity 13 RED

 Infinity 14 BORDEAUX

 Infinity 15 SOFT ROSE

 Infinity 16 PINK

 Infinity 17 VIOLET

 Infinity 18 NAVY BLUE

Infinity 19 CURRY

 Infinity 20 BOTTLE GREEN

 Infinity 21 STONE

 Infinity 22 SILVER

 Infinity 23 GREY

 Infinity 24 DARK GREY

 Infinity 25 BLACK

Rodzaj tkaniny: flok

Inne: tkanina łatwoczyszcząca

Gramatura: 320 g/m² ± 10 g/m²


* Prezentowane zdjęcia tkanin mają charakter poglądowy. Zapraszamy do naszego sklepu w Piasecznie w celu zapoznania się z rzeczywistymi próbkami. W przypadku domówienia mebla tapicerowanego tkaniną w takim samym kolorze jak zakupione wcześniej meble, może wystąpić różnica w odcieniach wybranej tkaniny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl