Info w nagłówku
Kontakt

Świat Sypialni

Ulica: Puławska 48

05-500 Piaseczno

Telefon: 502-685-450

E-mail: asia@swiat-sypialni.pl

Włoski materac piankowy Visco Fresh, Mollyflex

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: ok. 21 dni
Cena: 2 450,00 zł 2450.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

MATERAC VISCO FRESH


Jak wybrać idealny materac podpowiemy Ci w salonie. Do zobaczenia
Wypróbuj materac w naszym salonie — Piaseczno

VISCO Fresh to nowa generacja materaca. Został opracowany jako materac dedykowany dla klientów ceniących sobie komfort, miękkość i higienę podczas snu przez wszystkie sezony w ciągu roku. Materac szybko adoptuje się do naszego ciała i do otoczenia, reagując na temperaturę pomieszczenia. Dzięki specjalnej kompozycji warstw i rewolucyjnej piance polygel, materac jest komfortowy i elastyczny, a także przewiewny, dzięki temu szybciej jest odprowadzana z materaca wilgoć i nadmiar wysokiej temperatury. Pokrowiec materaca VISCO Fresh wykonany jest ze specjalnej tkaniny Thermotech®, która redukuje przegrzanie i potliwość podczas snu. Dzięki milionom mikrokapsułek PCM absorbującym ciepło ciała w miarę potrzeb, materac eliminuje wahania temperatury i zapewnia idealny klimat przez całą noc. Pokrowiec materaca jest cienki i przewiewny nadający się do częstego prania wodnego w temperaturze do 60°C aby zachować czystość i higienę w naszym łóżku. Materac VISCO Fresh jest certyfikowanym produktem medycznym, co poparte jest licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy, komfortowy sen. Zastosowanie w tym modelu odpowiednich materiałów może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej.

 

Wysokość materaca ok. 22 cm.

Twardość materaca 1 2 3 4 5 6 (w skali od 1 do 6. Twardość materaca 3)

 

Gwarancja 10 lat na rdzeń materaca

Gwarancja 2 lata na pokrowiec materaca

 

Rdzeń materaca :

 Pianka Polygel® - 2cm (gęstość 55 kg/m, stabilność 1.1 KPA)

 Pianka Viscofoam® Waterlily - 5cm (gęstość 53 kg/m², stabilność 1,9 KPA)

 Pianka Newlatex® wysokoelastyczna - 6cm (gęstość 32 kg/m², stabilność 3.6 KPA)

 Pianka Newlatex® - 9cm (gęstość 32 kg/m², stabilność 3.9 KPA)

 

POLYGEL®

Materiał Polygel® to rewolucyjna miękka pianka poliuretanowa o wysokiej gęstości, trwałości i podwyższonej elastyczności. Materiał ten jest stosowany w materacach jaka górna oddychająca i zwiększająca komfort warstwa , mająca bezpośredni kontakt z ludzkim ciałem. Ponadto Polygel® jest ekologiczny, cichy i nie ulega deformacji i oferuje a także relaksujący efekt wody i odpowiednie podparcie dla organizmu. Dzięki strukturze i technologii produkcji otwartokomórkowej oddychająca pianka żelowa jest absolutnie niepowtarzalna przez większość elastycznych pianek aktualnie używanych do produkcji materacy.

VISCOFOAM / WATERLILY®

Jest to podstawowy materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na jego unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorbcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała stopniowo i równomiernie. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adoptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację. Pianka ta stanowi całkowicie nowatorską koncepcję komfortu w łóżku.

 

NEWLATTEX®

To innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie produkcji materacy, połączono właściwości pianki wysokoelastycznej ze sprężystością lateksu otrzymując materiał o wysokiej sprężystości, trwałości i komforcie. Materiał ten bardzo dobrze podpiera wagę ludzkiego ciała reagując odpowiednio na nacisk, właściwie stabilizuje poszczególne odcinki kręgosłupa, zwiększa komfort spania poprzez idealne dopasowanie się do ludzkiego organizmu. Newlattex jest produkowany w różnych stopniach twardości po to, aby tworzyć materace dostosowane do potrzeb klientów.

 

Pokrowiec materaca :

 System kontroli temperatury mikroklimatu snu

 Tkanina Termotech® absorbuje nadmiar ciepła jakie wydziela ludzki organizm powodując utrzymanie stałej, optymalnej temperatury podczas snu.

 Włókno Elastan, syntetyczne włókno antyalergiczne, poliester

THERMOTECH®

THERMOTECH® to system kontroli temperatury i mikroklimatu snu. Technologia kapsułek PCM (Phasechangematerial), opracowana przez NASA, obecnie jest szeroko wykorzystywana w materacach i poduszkach aby maksymalnie podnieść komfort ich użytkowania. W wyniku zastosowaniu milionów kapsułek w strukturze materiału, tkanina absorbuje nadmiar ciepła jakie wydziela ludzki organizm powodując utrzymanie stałej temperatury i optymalnego mikroklimatu podczas snu. Dzięki tym cechom materace z technologią Termotech są szczególnie polecane dla osób cierpiących z powodu nadmiernej potliwości w nocy.

   

 

Właściwości materaca:

Ekologiczna produkcja bez CFC Zdejmowany pokrowiec ANTYODLERZYNOWY Miękki dotyk  
Antyodlezynowy  Odpowiedni do stelaży regulowanych  Pakowany próżniowo  Pranie w 60c  Pianka pamięci kształtu
Ochrona przeciw roztoczom Ortopedyczny Odprowadza wilgoć Odporny na deformowanie się

 

Certyfikaty:
CertiPUR

CertiPUR™

CertiPUR to rzadki i bardzo rygorystyczny certyfikat w materacach. Produkty nim certyfikowane są bezustannie wyrywkowo kontrolowane. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.

Zaufanie do tekstyliów

OEKO-TEX® Standard 100

Od 1992 roku STANDARD 100 by OEKO-TEX® jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Hasło „Tekstylia Godne Zaufania” jest na całym świecie synonimem odpowiedzialnej produkcji tekstyliów, bezpieczeństwa i przejrzystości. Jest rozpoznawane nie tylko przez producentów i handlowców, ale również konsumentów.

TENCEL

TENCEL 

Całkowicie naturalny i regenerowalny błonnik pozyskiwany z celulozy drzewnej, Tencel jest wykorzystywany przez Mollyflex do produkcji materacy, które charakteryzują się wysoką oddychalnością i szacunkiem dla środowiska.TENCEL, WŁÓKNO NATURALNE I REGENEROWALNEWłókno Tencel jest czysto naturalnym włóknem zbudowanym z celulozy, która jest główną częścią komórek roślinnych. 
Materiałem wyjściowym Tencel jest drewno - naturalny, odnawialny surowiec. Celuloza jest ekstrahowana z drewna - który jest surowcem zarówno do papieru, jak i watoliny - i następnie przetwarzana i przekształcana w Tencel. 
Wykonany w 100% z celulozy Tencel spełnia wszystkie potrzeby obecnego przemysłu tekstylnego. Proces produkcyjny jest zgodny z otoczeniem, włókno ulega całkowitej biodegradacji i jest przyjazne dla środowiska podczas dalszego przetwarzania.TENCEL, ODDYCHAJĄCA TKANINA

Podobnie jak wszystkie naturalne włókna, kontakt Tencel daje wyjątkowo przyjemne wrażenie miękkości. Komfort zapewnia również doskonała oddychalność, czyli przechodzenie powietrza i pochłanianie wilgoci.

 

ter

 Thermotech  

To system termoregulacji mikroklimatu snu, który pozwala na krok w science fiction. Miliony mikrokulek absorbują lub uwalniają ciepło ciała , w zależności od potrzeb, eliminując zmiany temperatury i pozwalając na stały mikroklimat wewnątrz łóżka, zapewniając ciągły i komfortowy sen nawet dla osób cierpiących na silne nocne poty.

W praktyce technologia Thermotech ma tendencję do kompensowania wahań temperatury poprzez pochłanianie ciepła, gdy jest wytwarzany w nadmiarze i uzyskuje go, gdy jest najbardziej potrzebny. 

System termoregulacji Thermotech stosowany w artykułach łóżkowych przechowuje i przenosi ciepło ciała, utrzymując temperaturę i wilgotność w łóżku w optymalnym zakresie, zapewniając spokojny sen, wysoki komfort i dobry sen.

Pur-O  

Poliuretan Pur-o

otrzymuje się w reakcji pomiędzy dwoma środkami, które są w postaci ciekłej poliolu i diizocyjanianu. Do poliuretanu używanego do materaców, na poduszki dodaje się środki spieniające, które sprzyjają tworzeniu się piany, dlatego mówimy o spienionej piance poliuretanowej.

Poliuretany najnowszej generacji stosowane w produkcji materacy, wykorzystują wodę jako środek spieniający, dzięki czemu stają się coraz bezpieczniejsze dla człowieka i środowiska.

Poliuretany są produkowane na dwa różne sposoby z komórkami otwartymi lub zamkniętymi.

Im bardziej komora jest otwarta, tym bardziej elastyczny jest materiał, a powietrze swobodnie krąży w jego wnętrzu, co zapewnia mniejsze gromadzenie się wilgoci i większą świeżość materiału stykającego się z ciałem, ponadto zapewnia szybsze suszenie, zapobiegając tworzeniu się pleśnie lub rozprzestrzenianie się roztoczy.

Polygel

 POLYGEL

Jest to rewolucyjny elastyczny, długotrwały, świeży i wysoce oddychający żel z pianki poliuretanowej o dużej gęstości. Oddychalność jest absolutnie nie do przyjęcia dla większości elastycznych pianek stosowanych obecnie do produkcji materacy.

Polygel® to rewolucyjny, gęsty  , elastyczny, długotrwały, świeży i wysoce oddychający żel z pianki poliuretanowej. Oddychalność jest absolutnie nie do przyjęcia dla większości elastycznych pianek stosowanych obecnie do produkcji materacy. Ponadto  Polygel®  jest ekologiczny, cichy i nieodkształcalny, zapewnia również relaksujący efekt wody i odpowiednie podparcie ciała.

grzybienie

Waterlily

To innowacyjny, oddychający, zdrowy i niezawodny materiał, który zapewnia przyjemne uczucie dobrego samopoczucia dzięki swojej szczególnej strukturze komórkowej. Pianka Waterlily to innowacyjna pianka poliuretanowa, całkowicie ekologiczna, ponieważ jest spieniona wodą, jest elastyczna i nieodkształcalna.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl