Dobry odpoczynek nocny może wpłynąć na lepsze samopoczucie w ciągu dnia. Jednym z czynników, który determinuje brak bólu kręgosłupa o poranku, jest dobór odpowiedniego podłoża do snu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą materacy, których podstawą są sprężyny kieszeniowe. Są to rozwiązania szczególnie doceniane przez osoby, preferujące ekonomiczne, a jednocześnie wygodne rozwiązania.

MATERACE KIESZENIOWE (SPRĘŻYNOWE)

  • promocja
  • nowość
  • promocja
  • nowość
Materac Flamenco - Hilding / CENA OD: Materac Flamenco - Hilding / CENA OD:
Producent: Hilding
Cena: 1 729,00 zł
szt.
zobacz więcej
Materac Makarena - Hilding / CENA OD: Materac Makarena - Hilding / CENA OD:
Producent: Hilding
Cena: 2 789,00 zł
szt.
zobacz więcej
Materac Lambada - Hilding / CENA OD: Materac Lambada - Hilding / CENA OD:
Producent: Hilding
Cena: 2 129,00 zł
szt.
zobacz więcej
160/200 Materac Coral - Gomarco / WYPRZEDAŻ 160/200 Materac Coral - Gomarco / WYPRZEDAŻ
Producent: Gomarco
Cena: 7 500,00 zł 10 340,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Najwyższy komfort snu – materace kieszeniowe

Tego rodzaju podłoża sprawdzają się w większości sypialni. Stanowią świetne podłoże do odpoczynku dla wszystkich osób, które cenią optymalne podparcie oraz dopasowanie do kształtu ciała. Zazwyczaj składają się z kilku warstw - sprężyny kieszeniowe otulone są elastycznymi piankami, np. Visco czy Flexifoam, a także mogą zawierać matę kokosową oraz lateksowe powłoki.

Dzięki zastosowaniu specjalnych, oddzielnych sprężyn kilkustrefowych nowej generacji, materac nie przenosi drgań poza strefę nacisku – przez co świetnie sprawdza się w łożach małżeńskich. Nawet w przypadku, gdy śpią na nim osoby o różnej masie ciała, spontaniczne ruchy w trakcie snu nie wybudzą partnera.

Jak działają materace kieszeniowe sprężynowe?

Za komfort snu każdej osoby, która korzysta z tego rodzaju podłoża, odpowiadają elastyczne sprężyny. Są one od siebie całkowicie oddzielone materiałowymi “kieszonkami”, przez co materac dostosowuje się do ciała użytkownika. W przypadku tego rodzaju produktów mamy do czynienia z naciskiem punktowym, czyli dostosowywaniem kształtu każdej ze sprężyn z osobna. Takie rozwiązanie sprawdza się doskonale zwłaszcza wśród seniorów, osób, które z różnych względów preferują twardsze podłoże do spania a także takich, które mają większą masę ciała.

Punktowy nacisk sprawia, że ciało układa się w optymalnej pozycji, co pozwala na redukcję przykrych dolegliwości - np. w postaci bólu kręgosłupa po każdej nocy. Nawet wśród cięższych użytkowników materac kieszeniowy jest doceniany za komfort – punktowy nacisk sprawia, że kręgosłup także w pozycji bocznej układa się w linii prostej.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
KONTAKT 502 685 450
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl